GEÇMİŞTEN GELECEĞE

HAKKIMIZDA

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden Erman Konut, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük mühendislik projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren Niğde’nin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok konut projesine imzasını atmıştır.

Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan Erman Konut'un bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.

Saygılarımızla. İsmail GÖĞER - Yönetim K.Başkanı
İSMAİL GÖĞER ÖNCLÜĞÜNDE KURULAN ERMAN KONUT TESCİLLİ BİR MARKADIR.

VİZYONUMUZ MİSYONUMUZ

Misyonumuz; Güvenli, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli inşaat projeleri tasarlamak, inşa etmek ve tamamlamak; müşterilerimiz ile birlikte anlaştığımız iş programına uymak; tüm bunları gerçekleştirirken, ERMAN KONUT Çalışanlarının kariyer gelişimine yardımcı olmak.

Vizyonumuz; Ülkemiz ve Niğde İlimiz genelinde hizmet veren mühendislik ve inşaat firmaları arasında en iyi ve yenilikçi firmalardan biri olmak.